.

G128 - Ајова државното Знаме | 3x5 нозе | Двојно Двострано Везени 210D - Внатрешна/Надворешна, Месинг Grommets, Тешки Полиестер, 3-ply

G128 - Ајова државното Знаме | 3x5 нозе | Двојно Двострано Везени 210D - Внатрешна/Надворешна, Месинг Grommets,

DEN 959.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

????Производ : Везени Двојно Двострано Ајова државното Знаме направено од 210 D тешка категорија Полиестер *Прекрасно извезена дизајн на двете страни на знамето *3-Ply Двојно Двострано знамиња функција две комплетно знамиња пораби заедно, па слики и текстот се чита правилно на двете страни *1 Парче ткаенина помеѓу па не се фотографии попречена од обратна страна. ????Крои : Двоен-игла за заклучување бод рабови, со 4 редови на шевови на мува полите да се намали протриване. ????Наслов : Тешки полиестер платно тар со две цврсти месинг grommets. ????Димензии : 3x5 нозе, голема стандардна големина. ????Употреба : Трајни знамето на отворено и во затворен простор, Голем како подарок.

Главните својства