.

Врти Риболов Ролна - Карбонски Влакна Влечете Подлошки 42.5 Lb Max Влечи - Ултра се Изедначи Моќен Врти Риболов Ролна од не ' Рѓосувачки Челик ББ Слатководни Saltwater

Врти Риболов Ролна - Карбонски Влакна Влечете Подлошки 42.5 Lb Max Влечи - Ултра се Изедначи Моќен Врти Риболов

DEN 887.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Крајната Непречено Извршување】Оваа риболов врти ролна е дизајниран со висок квалитет shield четири нерѓосувачки челик топката лежишта и еден инстант анти-обратна имајќи.Се врти риболов ролна обезбедува ултра-мазна повраќа и овозможува за нула справи со назад игра.Одлично за бас, пастрмка, сом, crappie риболов, итн. 【Висок Напојува Систем】Ghosthorn риболов врти ролна е надградена со 3 карбонски влакна влечете подлошки, моќен влечете систем нуди неверојатни запирање на моќ до 34.3 кг/15.6 кг.Оваа saltwater врти ролна, исто така, има нерѓосувачки челик главното вратило кој е отпорен на корозија. 【Ultralight Уште Трајни】Оваа слатководни риболовни ролна Карактеристики лесни тело и компјутерски избалансирани роторот.Заменлив десна/лева рака количка за целосна метална рачка е дизајниран да биде трајно во изградба и се изедначи во однос на перформансите. 【Исклучителна Модерен Изглед】На мат црно тело спарување со зелена алуминиум гајтанот претставува сила и енергија.Ова риболов врти ролна совршено покажува Ghosthorn цел да се обезбеди риболовците моќен брзини и брилијантен искуство. 【Производителот】ќе дадеме 1 година гаранција за да го замените било неисправни риболов врти ролна во нашите производи, 30 дена не-кавга враќање/поврат и поддршка на корисниците од Ghosthorn.Ghothorn риболов ролна има трајни изградба и непречено извршување дека сите риболовците се очекува.Таа има четири нерѓосувачки челик топката лежишта плус еден анти-обратна лого, од кои сите се затворени за да се спречи корозија.Достапни во пет големини од 2000 до 6000. Ова е голема врти ролна и за почетници и искусни риболовците.GT Серија е идеален избор за да го направите вашиот риболов патување забава!.

Главните својства