.

Спектри Премиум TB1081 Вбризгување на Гориво Гас Тело Собрание

Спектри Премиум TB1081 Вбризгување на Гориво Гас Тело Собрание

DEN 10040.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дизајниран за совршено се вклопуваат во секое време.Оригинална Опрема (OE) ниво на сигурност и функција.Одговара и на патот тестирани за да се обезбеди сигурен реалниот свет перформанси.Дизајниран како заврши собрание со вклучени позиција сензор.Нема основни потребно.Електронски гас тела се конструирани, развиени и ригорозно да се тестираат за да се исполнат Оригинална Опрема (OE) барања.Спектри Премиум електронски гас тела ги исполнуваат или надминуваат извршување на оригинална опрема тие замени.Спектри Премиум електронски гас тела се секогаш нови единици изграден во потполно електронски процес имплементирани од страна на високо-обучени специјализирани работници.Под строга контрола на процесот, прецизни електронски компоненти се произведуваат во прашина на животната средина.Raw материјали и делови се сместени во постојана температура простор за складирање.Електронски гас тело е произведен според ISO 9001 и TS16949 за управување со квалитет, стандарди кои ги надгледува суровини, процесот, крајните квалитетот, инспекција и испорака за да се обезбеди оваа технолошки напредни производ го задржува конзистентно висок квалитет во текот на производството и превозот процеси.Спектри Премија е тим од речиси илјада посветени вработени специјализирани во дизајн, производство и дистрибуција на системи за ладење, испорака на гориво, палење и управување на мотор, контрола на климата, и undercar компоненти за автомобилската возила, како и лесни и тешки камиони.Компанијата поседува и управува три фабрики за производство, 16 складишта и дистрибутивната мрежа во сад, Канада и Мексико.

Главните својства