.

Caldwell Висок Калибар AR500 Челик Цели 3/8 Инчи Дебелина, Пушка Оценет за Прецизни и Целни Снимањето Пракса со Бесење Options (се Продава Одделно)

Caldwell Висок Калибар AR500 Челик Цели 3/8 Инчи Дебелина, Пушка Оценет за Прецизни и Целни Снимањето Пракса

DEN 897.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

ДИМЕНЗИИ : 12.5" L x 2.2" W x 2.25" Д и 1.25 lbs.СПЕЦИФИКАЦИИ : 3/8" преку скаменетото челик.КОМПАТИБИЛЕН : Дизајнирани за употреба со Caldwell висок калибар AR500 цели.ЕДНОСТАВНОСТА НА КОРИСТЕЊЕ : Придава на врвот на Т-Пост и се вклопува во дупки за монтажа на Caldwell AR500 челик цели.ВКЛУЧУВА : Т-Пост Плоча Закачалка (Caldwell AR500 челик цели се продава одделно).

Главните својства