.

Кинетички Бендови на Сите Ѕвезда Навиваат за Полнење – Подобрување на најгласен поборник Фитнес и Перформанси, Флексибилност Трик за на Рака, ја Собори Про Глуждо?

Кинетички Бендови на Сите Ѕвезда Навиваат за Полнење – Подобрување на најгласен поборник Фитнес и Перформанси,

DEN 742.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

????Што НАВИВААТ ФИТНЕС : Зајакнување на нозете, колковите, и мускулите на јадрото за да се подобри точноста, висина и флексибилност во скокови, акробации, и превртување. ????Што НАВИВААТ БЕНДОВИ ЗА СКОКОВИ : Зголемување скок од висина и телесна контрола за побезбедно слетувања.Носењето на навиваат скок бендови дури и само 2-3 пати неделно, ќе имате скокање и удирање со повеќе височина и моќ отколку кога било досега. ????ФЛЕКСИБИЛНОСТ ТРИК РАКА : да ги Користат нашите протега рака за навиваат за истегнување или работат на различни флаер позиции како што се шкорпија, лак & стрелки и пета водат.На cheerleading флексибилност рака е многу издржливи, преносни, и ефикасно. ????СОБОРИ ПРО Х : Нашата навиваат превртување на ремени помогне да се создаде мускулна меморија и да се подобри формата и техника во која стои назад handsprings и назад tucks. ????СОВРШЕН ПОДАРОК : износот на навиваат работи на пазарот може да биде огромно па зошто да не дар на најгласен поборник во вашиот живот, некои опрема која ќе им помогне да победи на натпреварот, преку подобрување на нивните вештини и севкупната ефикасност.Скокови.Акробации.Гимнастика.Флексибилност.Издржливост.Соодветна Форма.Рамнотежа и Телесна Контрола.Горниот дел на Телото, Долниот дел од Телото и Јадрото Сила. 2 Удобно / Лесно Прилагодливи Нога Ремени. 2 Црвени Отпор Бендови (Почетно). 2 Портокал Отпор Бендови (Средно). 2 Зелени Отпор Бендови (Advanced). 2 Сина Отпор Бендови (Моќ).Флексибилност Трик Рака (Црна) - Флексибилност & Истегнување.Tumble Pro X - Глуждот Ремени за Стои Гимнастика.Што навиваат Скок Училиште Обука DVD.Дише Мрежа Патна Торба. 2 Удобно / Лесно Прилагодливи Нога Ремени. 2 Сива Отпор Бендови (Почетно). 2 Светло Зелена Отпор Бендови (Средно). 2 Светло Сина Отпор Бендови (Advanced). 2 Жолта Отпор Бендови (Моќ).Флексибилност Трик Рака (Црна) - Флексибилност & Истегнување.Tumble Pro X - Глуждот Ремени за Стои Гимнастика.Што навиваат Скок Училиште Обука DVD.Дише Мрежа Патна Торба.

Главните својства