.

Loosco О Прстен Пролет Отворање Snap Предизвика Клип Тока Шарм Чанта Одлуки (Сребро,1 1/2)

Loosco О Прстен Пролет Отворање Snap Предизвика Клип Тока Шарм Чанта Одлуки (Сребро,1 1/2)

DEN 2356.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пролет-отворање О-прстени за повикување прстен, чанта циклуси, чанта, diy занает проекти и повеќе.Материјал : Цинк Легура.Количина : 2 парчиња.ГОЛЕМИНА : Слика два покажува на сите големина, 2 големини опции, 2", и 1 1/2".ГАРАНЦИЈА : 3 месец гаранција, За било која причина не сте целосно задоволни, можете да побарате за замена или ЦЕЛОСНО враќање на средствата.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на преглед ако имате било каков проблем со производот, ние ќе бидеме среќни да го решите вашиот проблем. ".Боја : Сребрена | Големина : 1 1/2".

Главните својства