.

25Pcs Amiibo Картички, [Најновата Верзија] Botw Линк NFC Игра Награди Картички за Префрлање Игри Дишат на Диви, Skyward Меч HD, Компатибилен со Switch/Лајт Wii U (Мала Големина)

25Pcs Amiibo Картички, [Најновата Верзија] Botw Линк NFC Игра Награди Картички за Префрлање Игри Дишат на Диви,

DEN 3450.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Дополнителна Поддршка 】на Оваа 25-компјутери BOTW Amiibo Картички им овозможи на играчите да го отклучите дополнителна опрема како што се Растенија, Храна, Стрели, па дури и Ретки Оружје или ексклузивен објект, донесе повеќе забава искуство во играта. 【Широко Компатибилен 】Компатибилен игра : Skyward Меч HD, Здив на Диви, Hyrule Воини : Возраст на Calamity, Линк е Будење, Super Smash Брос Компатибилен со апликацијата Префрлување, се Префрлат Лајт , Wii U 3 DS, и Нови 3 DS системи. 【Лесно да се Носат】Овие картички се како мали како игра картички.Ги донесе и да ги имаат подготвен да се користи како можете да ја играат играта.Овие NFC игра картичка може да се скенираат еднаш дневно. 【Големина и Материјал】картичката големина е 1.22 x 0.86 инчи.Картичката е направен од високо-квалитетни ПВЦ пластика, изградена-во брзо-одговорно NFC чип, водоотпорен и носат-отпорни. 【Неофицијални Производи】Трети лица BOTW NFC игра картички, совршена замена, карактеристиките имаат одредена загуба на податоци стапка (за 0.02%).ако било кој од овие картички се невалидни, ве молиме контактирајте со нас.Карактеристики На Производот : 1. 25 компјутери не се Повтори. 2. Мали димензии, лесно да се носат. 3. Можете да ги користите само во дивината. 4. На картичка може да се користи само еднаш дневно нормално. 5. Неофицијални производ, трети лица NFC ознака Картички. 6. Секоја картичка има одредена слика на Лик на неа.Како да Користите NFC Картички - Легендата на Zel-da во Прекинувач : - МОРА да заврши на првите Четири Сјае предизвик за да ја активирате Amiibo во игра. - Притиснете го копчето"+" копчето, Изберете Систем - Options - Amiibo да "Користат Amiibo".Притиснете го копчето"Up", и промена на Руни да се "Amiibo". - Притиснете го копчето "L" копче за да го користите Amiibo. - Стави ја картичката на Правото се Држи за вашата Радост-Един или Про Контролер кој може да поддржуваат NFC функција.Картички Листата : Број 1:Линк е Будење No. 2:Волкот Линк - 20 Срца Број 3:Линк Majora ' s Mask (Пад Жестока Божество Оклоп) Број 4:Линк Skyward Меч Број 5:Super Smash Bros - Sheik Број 6:Super Smash Bros - Ganondorf Број 7:Super Smash Bros - Линк (Повика Epona) Бр 8: Здив на Диви - Линк (Велосипедист) Број 9: Toon Линк - Ветрот Waker (30 Годишнината ) Број 10:Здив на Диви Број 11:Здив на Диви - Старател Бр 12:Super Smash Bros - Toon Линк Бр 13:Super Smash Bros Бр 14:8 Малку Линк (30 Годишнината ) Број 15:Здив на Диви - Линк (Стрелец) Бр 16:Здив на Диви - Bokoblin Бр 17:Ветрот Waker (30 Годишнината ) Бр 18:Ocarina of Time Линк (30 Годишнината ) Број 19:Линк (Самрак Принцезата) (Повика Epona) Број 20:Зора Шампион - Mipha Бр 21:Rito Шампион - Revali Бр 22:Goron Шампион - Daruk Бр 23:Gerudo Шампион - Urbosa Бр 24:Super Smash Bros Млади Линк Бр 25 : Loftwing.

Главните својства