.

FEIDKS 2 Парчиња Пред Стабилизатор голема моќ Бар Крајот Поставите Линк за Prius е корола Матрикс Scion ТЦ Pontiac Атмосфера K80230

FEIDKS 2 Парчиња Пред Стабилизатор голема моќ Бар Крајот Поставите Линк за Prius е корола Матрикс Scion ТЦ Pontiac

DEN 671.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ : Пред ставање на ред, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел во Fitment Филтер Систем во горниот лев агол.Компатибилност информации дадени за повикување само.Ве молиме бидете сигурни дека за да одговараат на точната дел броеви помеѓу овој дел и во делот што ви се на местото.Пакетот Вклучува : 1 x Предната Лева голема моќ Бар Крајот Линк, 1 x Пред Право голема моќ Бар Крајот Линк.Fitment : 2003-2010 Pontiac Атмосфера;2005-2010 Scion тц;2003-2019 е корола;2003-2014 Матрица;2001-2009 Prius.Осветленост Дел Број : 48820-47010, K80230,45 G0485, 45 G0350, ПАРТИ-L659, MK80230, 2700-75894, MOGK80230, FK80230, SK90433, 88970146, 4882002030,88970146, 88970146, X50 SL4143, CLT-29. Гаранција : Ние нудиме една година гаранција.Ние се обидуваме да обезбедиме квалитетни производи и услуги на нашите клиенти.Било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт и ќе ја добиете задоволително решение.Со ништо да се грижите, обидете се тоа денес!.Дел Број : K80230 Package се Вклучени : 1 x Предната Лева голема моќ Бар Крајот Link1 x Пред Право голема моќ Бар Крајот Link Fitment : 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Pontiac Vibe2005 2006 2007 2008 2009 2010 Scion t C2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 Corolla2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Matrix2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Prius.

Главните својства