.

Harney & Sons англиски Појадок Чај - Кина Црн Чај, Кофеин, Торба на 50 Кесички

Harney & Sons англиски Појадок Чај - Кина Црн Чај, Кофеин, Торба на 50 Кесички

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ОДЛИЧЕН ВКУС И АРОМА - Направен од 100 проценти Кина Црн Чај, англиски Појадок Чај дава прекрасен мирис и вкус.Тоа е совршен придружба на вашиот појадок - започнете вашиот ден со овој црн чај.КОФЕИН ПИЈАЛАК - Кофеин љубители сигурно ќе уживате во оваа кофеин смеса.ТОРБА НА 50 КЕСИЧКИ - На Harney & Sons англиски Појадок Чај е една кеса кои содржат 50 кесички.Секој sachet има доволно опуштени чај да пијалак две чаши.ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА подарок - Овој чај торба прави одличен подарок за семејството и пријателите.Тоа е исто така добар чај мостра за секојдневна употреба дома.ВИСОК-КВАЛИТЕТ ЧАЈ - Harney & Sons цел да ја испорача повеќето одличен квалитет чај е можно.Уживајте во вашиот квалитетот на чајот направен со квалитетни состојки.Вкус Име : англиски Појадок | Големина : 50 Count (Пакување од 1).

Главните својства