.

Helidallr Врата Камера 2К 166°Широк Агол, Видео Врата со WiFi Свири 10000mAh Напојува Батерија,Подобрување на ПИР Движење Откривање, Лесна Инсталација,Enhanced WiFi со 64 GB Картичка

Helidallr Врата Камера 2К 166°Широк Агол, Видео Врата со WiFi Свири 10000mAh Напојува Батерија,Подобрување на

DEN 1564.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

❤【2К Широк Агол на Гледање s 2021 најновите безбедносни карактеристики да го следат вашиот дом, не пропуштајте било кој посетител, ќе можете да одговорите на повик преку вашиот мобилен телефон или таблет.Кога некој доаѓа до вашата врата, системот ќе ви испрати порака, така што ќе може да се види, слушне, и да разговара со посетителот од било каде. 2 K Full HD & Ноќ Визија.На Helidallr Безжична видео врата камерата има 3 милиони high-definition пиксели, комбиниран со напредна нарушување корекција, ефикасно обезбедување на квалитет на слика.Ова видео врата камера пренесува 2К HD видео во живо и на репродукцијата на видео на вашиот мобилен телефон преку Cloudedge Стан.На вратата камерата е вграден во инфрацрвен ноќ визија сензор, кој може да биде автоматски активиран кога животната средина станува темно, обезбедување на јасен поглед во текот на ноќта, плус 166° широк агол, за подобро да ги видите средина околу куќата.Нашата видео врата на камерата може да се користи и дење и ноќе.Вашиот идеален избор за долгорочна надворешна безбедност.Видео Врата Свири.Нашата видео врата има 4 тонови на ѕвонење за да изберете од, и 4 нивоата на јачината на звукот за вредноста (прво ниво : 110 d B, второ ниво : 100 d B, трето ниво : 90 d B, четврто ниво : 80 d B), Можете да ја прилагодите јачината на звукот во зависност од вашите потреби.Најдолго растојание помеѓу вратата и Dingdong : 120 метри, најдолго растојание помеѓу вратата и wifi рутер : 120 метри, ве молиме да се организира вашата инсталација локација разумно.

Главните својства