.

Жените Фланелен боксери Plaid Кошула Долг Ракав Блузи Копчето Надолу Бивол Блуза Памучна Јакна Класичен Одговара Туника

Жените Фланелен боксери Plaid Кошула Долг Ракав Блузи Копчето Надолу Бивол Блуза Памучна Јакна Класичен Одговара

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Криви полите тоа опфаќа вашиот задник.Plaid кошула може да се носи со отворен фронт како јакна , Пар со leggings или фармерки , Врзани во половината во лето , заедно со v вратот pullover за класичен изглед .Тоа совршено се совпаѓа со leggings , шорцеви , здолништа , фармерки итн.Можеле да се носат на целата година , посебно во есен и зима.Plaid Кошула Големина : S ( НИ 4-6 ) M ( САД 8-10 ) L ( НИ 12-14 ) XL ( НИ 16-18 ) XXL ( САД, 20-22 ).Затвори-но-удобно се вклопуваат со лесно движење.100% Памук Затвори-но-удобно се вклопуваат со лесно движење.Мека-уште-здрав midweight класичен фланелен боксери , со веднаш пријатна , пријатно се чувствуваат .Дизајниран од страна на студентите од Калифорнискиот Колеџ за Уметност.Во случај на вашата вообичаена големина е помеѓу два достапни големини , ние би ви препорачуваме ПОГОЛЕМА од двете.Предмет Тип : Копчето Надолу Shirts Tops Тип : Случајни , Classic Sleeve Должина : Долги Sleeve Suitable Seanson : Пролет , Есен , Зима.Тоа опфаќа и вашиот задник .Маиците се дизајнирани од страна на жените , создадени за жените.Тие може да направи да се unfussy и во мода на сите времиња .Sleeve Должина : Долги Ракави.Ко-произведени со Америка .Кошула може да се носат како целосна ракави или 3/4 ракави .Точно Американски редовно одговара на облека .Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот , се вклопуваат и удобност.Во случај на вашата вообичаена големина е помеѓу два достапни големини , ние би ви препорачуваме ПОГОЛЕМА од двете.Копче затворање.Лесно да се мијат , Носат-Отпор .5 кг , облечен големина XS .65 m Тежина : 105lb/47.Мазна Дише Мека ткаенина , удобен за носење .Ви Удобно Носење Искуство.Одговараат за секојдневно носење , училиште , работа , забава , одмор , Божиќ .Женска plaid фланелен боксери маици се неверојатно ги собереш .Кошули се претходно измиени со посебен третман, така што Не се Намали, ќе се occcured кога ќе се мијат по носат.Машина За Миење.Plaid фланелен боксери кошули би можеле да се носат на целата година , посебно во есен и зима.На Ткаенина се Чувствува Мека и Помага да се Задржи Топло .Класичен фланелен боксери plaid шема .Димензии прикажани се U.Погоден Seanson : Пролет , Есен , Зима.Класична кошула јака , копчето надолу пред се, долги ракави, со навивам ракави детали.Тоа може да биде врзано околу половината , го завитка околу половината , го прави секој поглед се чини дека веднаш повеќе мода напред и битник.Погоден За Божиќ и денот на Благодарноста Семејство Заедно.Предмет Тип : Копчето Надолу Кошули. стандард .Елегантен plaid кошула во црвена и црна никогаш нема да излезат од мода , мора да се има колекција во вашиот плакар.Блузи Тип : Случајни , Класика.

Главните својства