.

BTFBM Жените Секојдневен Копчето До V Деколте, Блузи Долги Ракави Солидна Боја Стојат Јака Плетени Врвот Симпатична Опуштено Одговара Кошули

BTFBM Жените Секојдневен Копчето До V Деколте, Блузи Долги Ракави Солидна Боја Стојат Јака Плетени Врвот Симпатична

DEN 695.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

МЕКА ЛЕСНИ ТКАЕНИНИ - Прецизната Изработка Прави Оваа Блуза Атрактивни И Издржливи.Еден Софистициран V Деколте, Со Копчиња Се Одредува Секси Изглед На Платнени Кошули.СТИЛОТ ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ - Со Разновиден Кошула Ќе се Направи Моќен Впечаток Во Секоја Прилика.Оваа Симпатична Блуза Е Точно Право Врвот Ако Сте во Потрага За Нешто Во Женскиот Стил И Со Визуелно се Протега V-Neckline It Е Точно Вистинската Работа, Ако Сте во Потрага За Секси Блуза Дека Accentuates Вашиот Silhouette The Прилог Функционални Копчиња Ги Красат V Вратот На Предната И Додадете Мала Трепет На Изгледот На Ребрести Поврзана.Впечатливи Копчиња На V Деколте, Големи Се Нагласува Дека Дополнување На Шармантна Изглед.Опуштено Одговара Блуза Е Прекрасно Погоден За Повеќето Фигури Од Еластична Ткаенина, Што Доведува До Малку Повеќе Airiness.ЕДНОСТАВЕН, НО ШИК БЛУЗА - Оваа Блуза Комбинира Секојдневен Стил Со Разиграни Детали.Со Цел Да се Создаде Модерен Одговара, Ласкави Кошула Е Опремен Со Некои Зачудувачки Функционални Копчиња, Која се Засилува На Гроздобер Став На Овој начин Кошули.ЧИСТО И ЕЛЕГАНТЕН СТИЛ - На Блуза Веднаш Паѓа Во Очи Со Својот Класичен се Намали И Резултати Со Модерни Детали.Кошула Збогатува Вашиот Секојдневен Гардероба Со Долги Ракави, Ребрести Сплетам, Едноставна Солидна Боја, Која се Создаде Класична Рамка За Повик за Дизајн На v Деколте, Блузи.Изгледот Е Повеќе Шик Со Практични Rib Ракави На Ракавот Завршува.Тоа Е Голем се Потенцира Во Секојдневниот Живот, Во Комбинација Со Тесни Фармерки Или Leggings.И да се Зборува На Удобност : Мека, Висок Квалитет на Ткаенина Со Широк Компонента Значи Дека Жените Врвот Секогаш Е Удобен За Носење.95% Rayon, 5% Spandex.На Пријатна Shirt Е Направен Од Rayon И Spandex, Која Може Да Се Задржи Топло, Удобно Во Кул Температури.Пар Со Уво Карики, Едноставна Алка Нараквица, Ранец, Висок Пораст Потресени Тексас Фармерки За еден Неврзан Улица Изгледаат ( Препорачливо Е да се Купи Нормална Големина, Не Поголем Од Вообичаеното Големина.Копче затворање.ИМЕ - BTFBM Жените Симпатична Блузи Секси V Вратот Обична Боја Blouses CATEGORY - Женска Кошули / Блузи & Копчето Надолу Shirts MATERIAL - Ребрести Knit STYLE - Неврзан / Мода / Симпатична / Sexy COLOR - Кафеава, Црна, Бела, Хедер Сива, Морнарица, Вино Red SIZE - Мал / Среден / Големи / X-Large OCCASION - Дневно / Работа / Office / Партија / Club / Формално / Божиќ / Photoshoot.Тоа Е Погоден За Дами Кои Сакаат Да Го Изгубат Стилови ).КАТЕГОРИЈА - Женска Кошули / Блузи s Одличен Подарок Идеја За Божиќ.Падна Рамената Даде Дополнителна Доза На Casualness, Која Е Зголемена Од Мек Памучен Материјал.Повод : Случајни / Секојдневно Се Погледне / Отворено / Работа / Office / Училиште / Home / Lounging / Shopping / Датум / Одмор / Празник / Партија / Club / Паб / Враќањето Дома / Свадби / Свадба Гостин / Бебе Туш / Travel / Патувањето / Подароци / Presents / Мода Photoshoot / Шик Улица Носат.

Главните својства