.

Сина 84 Мажи Crewneck Sweatshirt Бела Arching Над

Сина 84 Мажи Crewneck Sweatshirt Бела Arching Над

DEN 1031.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Blue84 вентилатор омилени Алабама Crimson Tide мажите crewneck sweatshirt.Оваа Алабама мажите sweatshirt има висок квалитет различни графички совршен за било Crimson Tide фан.Секој Алабама Crimson Tide екипажот sweatshirt е направено од preshrunk памук/поли комбинација, која е совршена тежина за gamedays или крстарење градот покажувате вашата Bama гордост.Оваа crewneck sweatshirt е голем плус на секое Bama фанови гардероба, што го прави совршен подарок за божиќ или дипломирањето.Сите Blue84 производи се официјално лиценцирани од страна на универзитетите и произведени со користење на етички извори и производствени практики.Со гордост ги прикажете вашиот тим гордост, со оваа crewneck sweatshirt.Тоа е трајност ќе се осигурате долг живот, на навива за вашиот омилен тим.

Главните својства