.

Готвачи Пан Облоги Quilon & Пергамент Хартија, Солиден 16 x 24 (1000/CS)

Готвачи Пан Облоги Quilon & Пергамент Хартија, Солиден 16 x 24 (1000/CS)

DEN 3287.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

1000 по случај за максималната употреба.Quilon третирани за сигурен перформанси.Храна за да се елиминира пан контакт за да спречите изгореници.Оваа Пан Лагер помага да се елиминира храна и пан контакт и го задржува влагата во храната која што се подготвува.Секоја кутија содржи 1000, и е за еднократна употреба да бидат фрлени по.Тавата лагер ќе го собираат вишокот на маснотии да се задржи надвор од вашата потрошувачка.Тие, исто така, се елиминира труд и чистење на трошоците.Тавата лагер ќе им помогне на вашиот комерцијални кујната за да бидат ефикасни во секој можен начин.

Главните својства