.

SheIn Жените Плус Капка Рамо Криви Полите Overshirt Копчето Надолу Plaid Маица, Блуза Блузи

SheIn Жените Плус Капка Рамо Криви Полите Overshirt Копчето Надолу Plaid Маица, Блуза Блузи

DEN 623.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Копче затворање.Мазен материјал има Не-водат, светлина и дише.Плус големина, plaid, капка рамо, долг ракав, јака, батон, longline, криви полите, overshirt.Чисто и стилски, улица стил, дечко чувство, прекумерно врвот, кул изглед со жан или leggings.Совршен за секојдневно носење, училиште, одмор, работа, шопинг и дома живот.одговараат за жените и тинејџер девојки.Ве молиме љубезно се однесуваат на Ставка Опис подолу за Големината Детали.Копче затворање.Мазен материјал има Не-водат, светлина и дише.Плус големина, plaid, капка рамо, долг ракав, јака, батон, longline, криви полите, overshirt.Чисто и стилски, улица стил, дечко чувство, прекумерно врвот, кул изглед со жан или leggings.Совршен за секојдневно носење, училиште, одмор, работа, шопинг и дома живот.одговараат за жените и тинејџер девојки.Копчето closure Smooth материјал има Не-водат, светлина и breathable Plus големина, plaid, капка рамо, долг ракав, јака, батон, longline, криви полите, overshirt Casual и стилски, улица стил, дечко чувство, прекумерно врвот, кул изглед со жан или leggings Perfect за секојдневно носење, училиште, одмор, работа, шопинг и дома живот.одговараат за жените и тинејџер девојки.

Главните својства