.

FOCO NCAA 3D BRXLZ Стадион Градење на Блок Сет

FOCO NCAA 3D BRXLZ Стадион Градење на Блок Сет

DEN 969.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направен во САД.Официјално лиценцирани.Околу 12" x 10" x 3.5" кога целосно состави.Содржи decals за различни стадион карактеристики.Се препорачува за постари од 12 до.Не постои подобар начин што за да го најдете вашиот фан хауба, отколку со широка линија на FOCO официјално лиценцирани производ.Најдете сите вашите омилени тимови во нашата постојано проширување на понудата на опрема.

Главните својства