.

CRB Мода Женска Тинејџерите Животинско Симпатична Аниме Емо Диносаурус Cosplay Цртан филм Кошула Качулка Hoody Врвот Скокач Џемпер

CRB Мода Женска Тинејџерите Животинско Симпатична Аниме Емо Диносаурус Cosplay Цртан филм Кошула Качулка Hoody

DEN 671.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.СИМПАТИЧНА : Аниме качулка pullover.ГОЛЕМИНА : Доаѓа само во една големина.Најдобро одговара на САД Големина од 2 до 12. ВИСОК КВАЛИТЕТ - Мек памучен материјал.Ќе се направи една симпатична облека да се носат секојдневно.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Прави одличен роденденски подарок подарок идеја за себе или за некој посебен, како што се вашиот најдобар пријател, ќерка ми, внука, тинејџер, granddaugter дами. ✪ КВАЛИТЕТ, купи качулка од овој реномиран бренд, со високо одговорно за поддршка на корисниците.

Главните својства