.

Ladyjett Преголеми Отоманската Slipcover Жакард Полиестер/Spandex Водат Правоаголник Виткање Складирање На Изметот Отоманската Slipcover Мебел Заштитник (Прекумерно Сива)

Ladyjett Преголеми Отоманската Slipcover Жакард Полиестер/Spandex Водат Правоаголник Виткање Складирање На Изметот

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Се вклопува во правоаголна форма османлиите и 5 двострано преголеми складирање отоманската Форма Одговара Водат.Направени на двонасочна водат поврзана дека ќе ги следи контурите на вашиот мебел вкупна Висина - Врвот до Дното : -15. Вкупна Висина - Врвот до Дното : -15-16.5".Вкупна Ширина - страна на Страна : -19.5"-25.5. Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -45".Машина Перат.Лесен За Употреба Контури На Обликот на Вашето Отоманската За Совршено се Вклопуваат.На Ladyjett совршено се вклопуваат водат жакард преголеми отоманската slipcover одговара на отоманската на максимална на 45-инчи на најдолгата страна.Тоа одговара на плоштадот османлиите , правоаголен облик османлиите и 5 двострано преголеми за складирање на отоманската империја.Таму е еластичен на дното дека има slipcover во место.Како да се аплицира : има кратка страна и долго страна на отоманската капак.Краток страна треба да се стави на пократката страна на отоманската да го собере правилно.Карактеристики : се Вклопува во правоаголна форма османлиите и 5 двострано преголеми за складирање на отоманската империја .Сива.

Главните својства