.

Браунинг Солиден Извезени Ленти Од Кожа, Браун, Нема Кавер -, 32 (A0001236)

Браунинг Солиден Извезени Ленти Од Кожа, Браун, Нема Кавер -, 32 (A0001236)

DEN 477.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вистинска Кожа,Кожа.Увезени.БРАУНИНГ Од 1878 Година, Браунинг продолжи да претставуваат "Најдоброто што Постои Е" во оружје и отворено производи.ВИСТИНСКА КОЖА Мазна темно вистинска кожа за класичен изглед со Браунинг печат на одобрување.DUAL КРОИ Двојна stitched рабовите дополнителна издржливост и детално да се одделил од други појаси за годините што доаѓаат.ДВОЕН ПОЈАС ЈАМКА Гарантира дека на крајот на појас лежи рамно.ДИМЕНЗИИ Достапен во големини 32-52. Спорт тип : Отворено начин на Живот.На мажите Grafton појас се одликува со едноставен, вистинска кожа за на рака со класичен намали и цинк легура тока со Браунинг збор марка.Овој класичен, кожа за на рака појас паузи во убаво и само што ќе се подобри со возраста.

Главните својства