.

Наутика Мажите е Класичен Одговара Кратко Sleeve Двојна Падна Јака Поло Маица

Наутика Мажите е Класичен Одговара Кратко Sleeve Двојна Падна Јака Поло Маица

DEN 599.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Стојат јака, 3-копче фуста затворање.Ребрести јака & ракави, полите со цепнатинки.Дише мека памучна го прави овој ткаени поло лесен доволно за потоплите временски услови, но сепак идеална дели парче под џемпер откако сезона промени.

Главните својства