.

(2) Пред Власт Бар Линкови ВКЛОПУВА 4WD 2003-2005 Dodge Ram меморија 2500 3500 K80885

(2) Пред Власт Бар Линкови ВКЛОПУВА 4WD 2003-2005 Dodge Ram меморија 2500 3500 K80885

DEN 839.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

АКО НЕ СТЕ СИГУРНИ ДАЛИ ВАШЕТО ВОЗИЛО ОДГОВАРА, СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА ПОБАРАТЕ ОД НАС.Ве молиме проверете слики за точната fitment табелата.Термички обработени, прецизност заврши топката завршува обезбеди доследна вртежен момент и непречено функционирање низ целиот опсег на возење.Знаци вашиот голема моќ бар линкови треба замена вклучуваат clunking звуци за време на се врти и испакнатините, лабава или misaligned воланот, сиромашните ракување, нерамна гуми носат, и видлива штета во систем на суспензија.Проблемот Решавање на производи се вклучат докажан дизајн и инженеринг карактеристики за допаѓа новиот волан, леснотијата на инсталација и подолг живот.НАШИТЕ ИНЖЕНЕРНИТЕ ГОЛЕМА МОЌ БАР ВРСКА СО CODE RED ЧЕРУПКА ЌЕ ГАРАНТИРА УДОБНО ВОЗЕЊЕ ГО ПРОПУШТИТЕ.

Главните својства