.

Manfei Графити Tapestry Улична Уметност Хип Хоп Ѕид Виси за Спалната соба Дневна Соба Современ Моден Дизајн Ѕид Ќебе Таписерии Микрофибер Дома Ѕид Декорација, Големи 59.1 x 8

Manfei Графити Tapestry Улична Уметност Хип Хоп Ѕид Виси за Спалната соба Дневна Соба Современ Моден Дизајн

DEN 2188.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

????【Големина Информации】-Само еден парчиња tapestry во пакет : Мали Димензии : 51.2" × 59.1"/130cm × 150cm; Средна Големина : 59.1" × 59.1"/150cm x 150cm; Големи Димензии : 59.1" × 82.7"/150cm ×210cm; XLarge Големина : 70.9" × 92.5"/180cm ×235cm. ???? 【Материјал】- Оваа tapestry е изработен од полиестер ткаенини, која е мека, трајни, кожата-пријателски, лесен и лесно да се откажам или пак подалеку за вашата внатрешна или надворешна употреба.Погоден за 4 сезони. ???? 【Мултифункционален】- Оваа tapestry може да се користи како Спална соба Дневна Соба Dorm Оркестарот, Деца Девојчиња Момчиња Декор, Таванот, Headboard, Троседот Маска, Соба Divider, Прозорец Виси и така натаму.Се тоа да го промените вашата соба од обичните да се извонредни. ???? 【Уникатен Дизајн】- Оваа tapestry усвојува напредно дигитално печатење.Не грижете се за бледнее и матно.Feathering живописни бои, остри линии и деликатна hemming, тоа ќе додадете вашата соба попостојана хармоничен декорација. ???? 【Лесно да се грижи】- Рака мие или машина за миење под нежен циклус.Ве молиме да користите благ детергент со ладна вода.Не железо.Не чистење тешко и да се спречи остри работи и инсолација.Боја : Wt6454 | Големина : L(59.1*82.7).

Главните својства