.

6 Компјутери Автомобил Оркестарот Кристал Кристал Прстен,Bling Копче Прстен, Автомобил Ентериерно уредување, Автомобил Додатоци за Жени,Притисни на Копчето Start, Копч?

6 Компјутери Автомобил Оркестарот Кристал Кристал Прстен,Bling Копче Прстен, Автомобил Ентериерно уредување,

DEN 167.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Пакет се вклучени】6pcs автомобил додатоци за внатрешни работи.На abling автомобил додатоци можат да се користат за декорација на вашиот автомобил, мотор старт/стоп притисни копчиња, автомобил a/c копчиња, радио прекинувачи, се држи копчето shift и сл. 【Премиум квалитет】Овој кристал автомобил додатоци се направени од високо квалитетна цинк легура, кои се цврсти и издржливи, и 35 кристал декорација на него е направен од кристал, која е сјајна,го прави вашиот автомобил повеќе привлечни и модерен. 【Универзална одговара】Thecar додатоци надворешниот дијаметар : 1.5 инчен; Внатрешен дијаметар : 1.25 инч.Автомобилот налепница на автомобил не може да биде соодветен за некои модели на автомобили.Пред купување, ве молиме проверете дијаметар на завртување на копчето во автомобилот за да се осигура дека нашите автомобил кристал кристал прстен може совршено да се вклопи во вашиот автомобил. 【Лесна инсталација】Секој кристал прстен има парче лента, вие само треба да лупам исклучување на едната страна на лента и се држи својата страна на хало, потоа излупете надвор од другата страна на лента и се држи цврсто на копчето. 【Го персонализирате вашиот автомобил】глам до вашиот возење со светкавиот автомобил оркестарот додатоци што ја одразува вашата личност.Елегантен, girly, bougie & симпатична, овие кристал bling ring амблеми ќе ја стартувате вашиот ден светла.Карактеристики : Материјал : Висок Квалитет на Цинк Легура+ Crystal Color : Сребро+Розова+Blue Outer Дијаметар : 1.5 inches Inner Дијаметар : 1.25 inches Package Вклучува : 6 x Bling Ring Emblem Bling Кристал Rhinestones Embedded со брилијантен кристали, со повеќе од исклучителна дијамантски честички, блескавата и стилски, направи вашиот автомобил внатрешни работи, изгледа повеќе луксузен, и привлечни.Како Да ја Користите(1)чиста инсталација сајт (2)откине една на лента, филм (3) цел на дното на прстен, и притиснете тоа насилно(4)откине филмот на другата страна на лента(5)цел на завртување на копчето и притиснете цврсто(6)на успешна и beautiful TIPS : ве Молам, проверете го притиснато копчето големина во вашиот автомобил внимателно пред да нарачате да се осигура дека нашите автомобил оркестарот кристал кристал прстен може да се вклопат yur автомобил совршено.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните својства