.

2 Жица Притиснато Копчето за вклучување Кодот за Универзален Заклучување со Завртување на Клучот Стартер на АТВ Мопед Џеб Велосипед Мотор Оди Kart Гас Електричен Ску

2 Жица Притиснато Копчето за вклучување Кодот за Универзален Заклучување со Завртување на Клучот Стартер на

DEN 167.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

УНИВЕРЗАЛНА Применливи за Скутер, AVT мопед, Karting, Виткање велосипеди, Electrombile итн.ПАКЕТ Вклучува 1 x Електричен Велосипед Заклучување и 2 x Клучеви.100% Пари Наплата/ Нова Замена и во рок од 24 часа онлајн одговор на вашето било какви прашања.ИЗДРЖЛИВИ Ова Палење стартер прекинувачот е направен од висок квалитет на метални материјали, цврсти да се користи.100% Пари Наплата/ Нова Замена и во рок од 24 часа онлајн одговор на вашето било какви прашања.ЛЕСНА УПОТРЕБА за Палење стартер прекинувачот е совршено да се вклопи во замена единица, вечен, лесен за употреба; Заклучување Дијаметар : 2cm / 0.78", Жица Должина : 20cm / 7.8", Врска : 2 жици.СТРУКТУРА Клучот Прекинувач за Заклучување на Електрична 2 Жици е дизајниран со сигурен откопчување механизам за заклучување.Универзална 2 - Жица Копчето за вклучување За Мобилност на Скутери Линија должина : 7.87 инчен(20cm); Клуч големина : 2.56*1.77 инчен (6.5x4.5cm)(Lx W).

Главните својства