.

Lywjyb Birdgot Сметководител Подарок CPA Подарок Дипломирањето Подарок за Сметководител Таа Верува дека Таа Може да Значи Таа Не Keychain Сметководство Подарок Идеја

Lywjyb Birdgot Сметководител Подарок CPA Подарок Дипломирањето Подарок за Сметководител Таа Верува дека Таа

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сметководител Подарок - малку симпатична тркалезна плоча врежани "Таа верува дека таа може да значи таа не".Совршен подарок за сметководител или сметководител големи студент.Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик,тоа е доведе слободни и никел слободни,противалергиски, тоа не рѓа, промена на бојата или оцрни.Мерење : 20mm(0.79").СОВЕТИ : прирачник за мерење дозволена грешка.Посебни Прилики - Ова е одличен подарок за Родендени, Валентин, Божиќ, или во секое време сакате да се добие една насмевка од вашите пријатели или роднини.Lywjyb Birdgot посветува големо вниманието на шопинг искуства од клиентите.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства