.

Trunab Медицински потрошен материјал Вреќа Празни, Дом на Здравствени медицинска Сестра Торба со Повеќе и Големи Оддел, Медицински Торба За Физички Терапевти, Болнич?

Trunab Медицински потрошен материјал Вреќа Празни, Дом на Здравствени медицинска Сестра Торба со Повеќе и Големи

DEN 1199.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЗАСИЛЕН & ПОМЕСТЕНА НАДВОРЕШНАТА ШКОЛКА : Направен од тешки-должност и солза-отпорни најлон со поместена ЈП пена лагер, заштита на вашата медицински производи непроменети од надворешни влијанија.ПОВЕЌЕ ОДДЕЛ : Главната преграда обезбеди голем простор за повеќето прва помош материјали или опрема, екстра dividers слој за вашиот лап-топ компјутери или папки.И постојат 4 џебови околу торба, погодно продавница различни материјали за лесен пристап.ПРЕД се СВИТКА НАДОЛУ ОДДЕЛ : Ова пред оддел може целосно отворен.Многу еластични јамки помогне да се задржи медицински потрошен материјал во место.Можете да пристапите брзо до пинцети, ножици, термометар, итн.БРЗО ДА го ЗГРАБИ И да ОДАТ : Засилен поместена се справи и прилагодливи & отстранлив рамо, рака е удобен за носење на вашиот итни комплет материјали.Совршен за итни настани или секојдневна работа essentials.Димензија : L18.5"*W8.7"*H12.2. Со соодветна големина за многу медицински потрошен материјал и лесно го зграби и да си одат.Одлична за домашни здравствена заштита, домашна посета, отворено патување во итни случаи, грижа во заедницата, hospice, итн.Главната преграда е доволно голем за многу медицински потрошен материјал, и има 4 мрежа џебови внатре и 1 поместена лаптоп складирање слој.Ова пред оддел може целосно отворен,со многу еластични јамки за пинцети, ножици, термометар, медицина шише, итн.Брз пристап на медицински алатки во итни случаи.Два додатни странични џебови може да се складира газа завој.Две предни џебови за најчесто употребуваните предмети.Повеќе погодно за секојдневна.Таму има задниот џеб со zip, може да зачувате датотеки, детална листа.И лична карта прозорец на тоа.

Главните својства