.

Ветеринар Одобрени Супер Миленичиња Исхрана - за Кучиња и Мачки - Liposomal Говеда Colostrum, Богата со Immunoglobulins (25%+), Поддршка за Имунолошкиот и Дигестивни Системи, Алергии

Ветеринар Одобрени Супер Миленичиња Исхрана - за Кучиња и Мачки - Liposomal Говеда Colostrum, Богата со Immunoglobulins

DEN 431.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

???????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????? ???????????????????????????????????????????? - Се користи од страна на ветеринари низ земјата за да им помогне на кучиња и мачки се постигне оптимално здравје. ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????? ???????????????????????????? ???????????????????????????????? - Суверена Лаборатории заштитен Liposomal Испорака ја подобрува навлегувањето на овие суштински и подмладителен хранливи материи до 1500%. ???????????????????????? ???????????????? ???????????????????????????????? - Богата со Immunoglobulins (тестирано за да биде најмалку 25%), Фактори на Раст и Ензими.Дајте му на вашиот кожен пријатели на дарот на мазна, свиленкаста коса, дигестивниот и црниот дроб здравје. ???????????? ???????????????? ???????????? ???????????????? ???????? ???????????? ???????????????? - Colostrum може да помогне да се заштитат и да даде подобар живот за сите возрасти.Младите од нив да ви помогне да имате повеќе робустен имунолошкиот систем и здравје, анти-стареењето својства, стомакот, и алергија се однесува за постарите домашни миленици. ????-???????????????? ???????????????????? ???????????????? ???????????????????????????????????? - Сите Суверена Лаборатории производи се поддржани од страна на 365 Ден 100% пари назад гаранција за квалитет.Едноставно не контактирате ако имате било какви прашања, а ние ќе бидете сигурни дека да се направи во право со вас.

Главните својства