.

YEZIS Ноќ Визија Обемот Интелигентни Инфрацрвен Термичка Imager, Ноќта Патрола Лов Безбедност Набљудување Огледало, се Користи за Мерење Температура на Индустриски Обј

YEZIS Ноќ Визија Обемот Интелигентни Инфрацрвен Термичка Imager, Ноќта Патрола Лов Безбедност Набљудување Огледало,

DEN 2080.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Јасно да се Види во 100% Темнината - Додека други ноќ визија шпион опрема не може да се обезбеди висок квалитет на слики и видео записи без амбиентална светлина, потрошувачка вашите батерии за неколку минути или тие се невозможни за фокус и зум, Инфраред High-Tech Ноќ Визија Двоглед функција Без Сјај инфраред илуминатор која ви овозможува да ги видите животни во теренот темнината, без светла за часот.Фокусот е мазна што го прави едноставни за да направите остри фотографии.Ние го цениме вашиот приоритети.Не Дозволувајте им на Ноќта Престане Вашата Авантура - ако сте љубители на забележување на т.н " дивиот свет во текот на ноќта, лов coyotes & дивите свињи, го следи вашиот добиток или само се задржи watch out за натрапниците,дизајниран најефикасен дигитални IR ноќ визија двоглед.Замислете се во можност да го фати јасни слики и видеа во теренот црна, спаси сè на мемориската картичка, и да ги преземете за да ги покажете вашите пријатели. *Вклучува 1 бесплатен телефон картичка читателот.Тоа никогаш не било полесно.Ние се гордееме со дизајнирање само премиум оптика за лов, кампување, риболов, сопственик на безбедност или на отворено забава.Големина : D192 F.

Главните својства