.

Национален Дрвото Компанија Пред осветлена Вештачки Мини Елка | Вклучува Мали Светла и Крпа Торба База | Величествен Ела - 2 ft

Национален Дрвото Компанија Пред осветлена Вештачки Мини Елка | Вклучува Мали Светла и Крпа Торба База | Величествен

DEN 1622.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Издвои 45-60 минути откако собранието правилно форма на дрво со пилинг врати на гранките и повлекување на совети за да им даде на гранките повеќе полно тело изглед.Дрвото е дизајниран со шарки гранка систем кој им овозможува на гранки за да се лулаат надолу за брз и едноставен сет-up и поклопецот назад во за лесни за складирање.Светлата работат индивидуално, па ако сијалица леќа не е напукнато или скршено, светло сет ќе продолжи да го осветлите освен за било кој поединец светилки дека не се работи.Карактеристики 35 бела светла кои остануваат осветлена дури и кога сијалица оди надвор.Изградени со цврсти, квалитетни материјали, хипоалерген, оган-отпорни игли, ова дрво е изграден да се донесе празник навиваат за годините што доаѓаат.Изградени со цврсти, квалитетни материјали и хипоалерген, оган-отпорни игли, ова дрво е изграден да се донесе празник навиваат за годините што доаѓаат.Пред облекување на дрвото во миг светла и glistening украси, размислете за ставање во дневната соба или јадење област каде што може да се гледа од различни агли и да не го блокира било entryways.Вклучува издржливи метална база.Издвои 45-60 минути за да правилно форма на дрво со пилинг врати на гранките и повлекување на совети, освен.Оваа сезона Божиќ, нека нашите украси се трансформира вашиот дом додека сте фокусирани на креирање на повеќе од оние магични моменти.Овој Величествен Ела Пред Осветлена Вештачки Зелен Божиќ Дрво е 2 метри височина со 18 инчен база дијаметар.Овој фантастично празнична дрво се поврзани меѓу себе со 35 бела УЛ светла пред пакување и вклучува издржливи, црвено платно база за лесен за подесување.Ова дрво карактеристики претходно спроведен, шарки гранки кои паѓачкото за едноставен сет-up и поклопецот назад во за брз и лесен за складирање.

Главните својства