.

Радио Transceiver Стабилна Радио Transceiver Модул за PortaPack

Радио Transceiver Стабилна Радио Transceiver Модул за PortaPack

DEN 8758.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Слот за мемориска картичка за податоци и закон за складирање.Приклучок за слушалки / микрофон џек.Монета мобилен батеријата спасува прилагодувања и датум и време. 2.4-инчен, 240 x 320 RGB LCD панел. (Бидејќи екранот на допир е склони кон сиромашните контакт, од екранот нема допир функционира.).Четири-насочно arrowhead клуч, бутване тркала и изберете го копчето.Функција : 1. 2.4-инчен, 240 x 320 RGB LCD панел. (Бидејќи екранот на допир е склони кон сиромашните контакт, од екранот нема допир функција.)2. Четири-насочно arrowhead клуч, бутване тркала и изберете го копчето.3. Приклучок за слушалки / микрофон џек.4. Монета мобилен батеријата спасува прилагодувања и датум и време.5. Слот за мемориска картичка за податоци и закон за складирање.Спецификации : Предмет Тип : Радио Transceiver Board Color : Blue Panel : 2.4-инчен, 240 x 320 RGB LCD панел Пакет Листа : 1 x Радио Transceiver Одбор.

Главните својства