.

Усните Неонски Знак - Неонски Светла за Спалната соба Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот USB или Батеријата Неонски Знак светне Знаци за Бар Божиќ Партија Бебе Деца Дев?

Усните Неонски Знак - Неонски Светла за Спалната соба Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот USB или Батеријата Неонски

DEN 280.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

★【СВЕТЛИНА ДО ВАШИОТ ДОМ】Iceagle усни led знак светлина до вашиот дом, додадете романтични со розова неонски знак за ѕид декорација.Убава усна led светло, даде исклучи уредни розова неонски светлина, да креираат, мечтателни и романтичен амбиент за вашата спална соба.Фенси ѕид оркестарот неонски знаци за спалната соба за да го замени досадна маса светилка, служи вашата цел на оркестарот и осветлување. ★【И USB led неонски знаци е широко се користат во свадба, bachelorette партија, свадба банкет,brithday партија и други прослава прилики, поставен на вашиот mantel или на вашата маса е идеален за око фаќање прилог на вашата страна.Неонски знак и светлината може да се најде дури и во најмрачните пати, ако некој се сеќава само за да го вклучите светлото!Најдобро дома, DIY оркестарот неонски светлина додатоци колекции!Оркестарот вашиот дом, оркестарот вашиот свет.Овие неонски светла ќе се создаде пријатна и фантастична атмосфера за вашето семејство! Ова доведе знаци за спалната соба може да се широко се користат во роденден, свадба, партија украси, и Божиќ, денот на Благодарноста, Нова Година ѕид оркестарот, како и.Можете исто така да се откажам тоа насекаде во вашиот дом.Карактеристики : 1. Двата USB кабел и батерија може да се управува, ќе можат да изберат соодветно. 2. Интегрирани виси куките да може лесно да се прикаже на екранот на ѕид или само да се стави на мантија, полица, маса или салон. 3. Може да биде прикажан на самостојни или комбинирани со други делови да се создаде еклектична осветлување инсталација. 4. Неонски светлина нема да бидат добивање на топлина по долго време користење. 5. Пластични надворешноста, здрав, но не премногу тешка. 6. LED знак како одличен подарок избор за Роденден, Денот на Вљубените, Партии, Божиќ, Свеченост и сл.Спецификација : Светла во Облик на : Усна Светла Боја : Розова Материјал : Премиум ПВЦ + LED Светло Извор : LED Switch Mode : ON/OFF Switch Производ Големина:L : 35.05cm/13.8" * H : 12.7cm/5.00" * W : 2cm/0.79" Напојување : 3 АА Батерии (не се вклучени) & USB Кабел Имајте на ум : LED знаци за декорација цели.Ова не е играчка.Внимание: 1. Стави неонски светла на ладно и суво место и не plug-in батерии ако тоа не е да се користи за долго време. 2. Ве молиме да се осигурате неонски светлина знак цврсто поврзан за да се избегне испаѓање.

Главните својства