.

Френклин Спортски NCAA Деца Фудбал Шлем и Џерси Set - Младински Фудбалски Униформа Костим - Шлем, Џерси, Chinstrap

Френклин Спортски NCAA Деца Фудбал Шлем и Џерси Set - Младински Фудбалски Униформа Костим - Шлем, Џерси, Chinstrap

DEN 959.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Џерси.ФУДБАЛ во КОСТИМ ЗА ДЕЦА : Детска сакаат да играат фудбал и да се замислува дека тие се ѕвезда на нивниот омилен тим.Сега тие можат да ги споделите со своите имагинација дојде на живот со овие колеџ-стилизирана тим униформи.ПОКАЖЕ ВАШИОТ ТИМСКИ ДУХ : Овие проекти се достапни во голем број на училишта од сите најголемите конференции така можете да ја дозволите на вашето дете да навиваат за својот омилен тим!.СЕТ ВКЛУЧУВА : Оваа група доаѓа во комплет со тимот шлем, џерси и chinstrap па деца може да се облекуваат глава до пети како своите омилени играчи.СОВРШЕН ЗА ИГРА ДЕН : Нема фудбал униформа е комплетна без шлем.Само знам дека тоа е само игра и не треба да се користи како вистински шлем!Тоа е обликувана по вистински тим шлемови со службен тим логоа за дополнителна автентичност.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ ДУРИ и ПО МИЕЊЕ : Идеален за возраст од 7-9, ова дете фудбалер костим го задржува својата одговара дури и по носењето и перење десетици пати.Овој тим фудбал во костим е голема игра за ден, дух ден на училиште, или ноќта на Вештерките.

Главните својства