.

Уво Восок Отстранување Камера Алатка со 6 LED Светла и Интелигентна Контрола на Температурата се Справи, Уво Почисто со Сопствени WiFi Чип и Магнетни USB Smart Полнење База

Уво Восок Отстранување Камера Алатка со 6 LED Светла и Интелигентна Контрола на Температурата се Справи, Уво

DEN 2399.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем капацитет литиум батерија 1h брзо полнење може да трае за околу 70 мин континуирано работно време или 60 дена за време на мирување,лесно да се сретне дневниот ушниот канал чистење работа на целото семејство.* Уво ги собереш материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик+Силика gel Before употреба, да бидат сигурни дека за да се инсталира и да ја поправите на уво лажици совети за заштита на безбедноста.Ние дизајниравме едноставна режим за стари лица, на визуелната леќа е поголема и појасна, и работата е поедноставно.7 mm ултра-тенок механичка рака можат лесно да влезат на децата ноздрите.

Главните својства