.

Trudeau 4 Чаша Сок Масти Сепаратор, 4cup, Црвена и јасно

Trudeau 4 Чаша Сок Масти Сепаратор, 4cup, Црвена и јасно

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сок сепаратор; креирање мазна, намалена масленост, сок.Дарежлив 35oz капацитет со преголеми цедилка, приклучоци па нема преполнување навлегла.Цедилка се вклопува во сок сепаратор стомна; филтри за масти и остатоци како сок се движи од тавата за да ги одвоите.Стомна противи загрева до 400 F степени.Микробранова - безбедно.BPA Free.

Главните својства