.

Мачка Sip Вистински Млеко Третираат За Мачки И Мачиња, 8 Мл

Мачка Sip Вистински Млеко Третираат За Мачки И Мачиња, 8 Мл

DEN 2289.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

99 Проценти Lactosefree.Lactase Ензим, Се Распаѓа Лактоза.Содржи Taurine, Суштински Хранливи Материи За Мачка Очи И Здравјето На Срцето.Помага Да Се Задржи Мачки Хидриран.Целото Снек Мачки И Мачиња Ќе Уживаат Во Секој Ден.

Главните својства