.

adidas Отворено Мажите Terrex Ax3 Бета Г.с. Пешачење Подигање

adidas Отворено Мажите Terrex Ax3 Бета Г.с. Пешачење Подигање

DEN 1586.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

Синтетички-и-мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 3" од лак.Подигнете отворање мерки околу 9" наоколу.Редовно се вклопуваат.Чипка затворање.Мрежа и синтетички горниот; моделирани TPU Пети капа.Текстилна облога; Континентална Гумени outsole за вонредна контрола дури и во влажни услови.Издржлив, Лесен ЕВА midsole; моделирани sockliner.Се справи со секој терен, во било какви услови.Оваа winterized и изолирани верзија на еден од нашите најпопуларни пешачење чевли, на AX3 Бета Г.С. мешавини на перформансите на AX3 и отпорни на временските карактеристики на некои од нашите зимски чизми.Надгради Континентална® гумени outsole ви држи засадени со неверојатен зафат, и Climawarm® синтетичка изолација ви држи топло во најстудените услови.

Главните својства