.

3 Сетови Смешни Ноќта На Вештерките Животните Костим Поставите Лав Жирафа Зебра Уши Headband Опашки

3 Сетови Смешни Ноќта На Вештерките Животните Костим Поставите Лав Жирафа Зебра Уши Headband Опашки

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : животното уши headband опашка собата е направен на квалитетот кадифен, мека и лесна, нема да нула или штета на вашата кожа, обезбедување удобно носење на искуства.Широк спектар на употреба : се облекуваат себе и да се cutest лав, жирафа, зебра во светот со носење на овие кожен уши headbands и опашки, погоден за ноќта на Вештерките костим партија, животински тематските партија, cosplay, претендираат се игра и така натаму.Пакетот вклучува : ќе се 3 групи на прекрасна животни уши headbands и опашки во лавот, жирафата и зебра дизајн, прекрасен костим сет за подобрување на атмосферата на ноќта на Вештерките и костимот партии.Симпатична ноќта на Вештерките костим сет : циклусот на опашката обезбедува едноставна приврзаност кон вашите панталони, плус симпатична животно headbands, овие животни костим додатоци ќе привлече многу внимание и да ви се во фокусот на партијата.Соодветна големина : опашката мерки 30 cm/ 11.81 инчен долги, ушите headband мерки за 5 cm/ 1.97 инчен широк, погодна за двете деца и возрасни да се носат.Костимот сет вклучува симпатична headband со уши и кадифен опашка со крзно совет.На headband е мек, флексибилен, да се прошири и да се вклопат за повеќето возрасни и деца, опашката може да биде лесно исечени на задната страна од вашите панталони, панталони, фустани и ремени.Прекрасна животни дизајн : Животните носии дојде во 3 различни животни стилови, лавот, жирафата и зебра, прекрасен материјали за ноќта на Вештерките, животински партии, претендираат игра, костим партија и повеќе.Тие ќе донесе многу радост и жива атмосфера на настанот.Карактеристики : Материјал : кадифен Боја : како на фотографии е прикажано Големина: Headband : 30 cm/ 11.81 инчен долга Опашка : 5 cm/ 1.97 инчен широк Количество:3 поставува Пакетот вклучува : 1 Сет на лав уши headband и опашка 1 Сет на жирафа уши headband и опашка 1 Сет на зебра уши headband и опашка.

Главните својства