.

Амазон Essentials Мажите Контрола Техника Кратки Ракави Кошула

Амазон Essentials Мажите Контрола Техника Кратки Ракави Кошула

DEN 145.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

84% Полиестер, 16% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Оваа activewear кошула е дизајниран за оптимални перформанси и во текот на целиот ден удобност.Карактеристики цврста контрола контрола, база слој одговара за оптимална блиску до телото се чувствуваат.Карактеристики мрежа на деколте и underarm за додаде breathability, еластична во задниот дел на вратот за дополнителни спектар на движење, тонски крои, рефлексивни heatseal и влага wicking ткаенина.Спорт направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Еден бренд - Ова activewear кошула е дизајниран за оптимални перформанси и во текот на целиот ден удобност Essentials ви држи движат од моментот кога ќе чекор надвор од вратата.Ќе најдете перформанси tees, дуксери, салата шорцеви, и повеќе изработени со квалитетни материјали во парк-up цени.Без разлика дали сте наслов надвор за бутване или извршување на errands, нашата облека е направен да работат, да живеат во, и дневна.

Главните својства