.

JIJIAO Поправка и Замена на Делови на Копчето Flex Кабел за Xiaomi Mi 4c Делови

JIJIAO Поправка и Замена на Делови на Копчето Flex Кабел за Xiaomi Mi 4c Делови

DEN 904.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем дел во акции, ние испрати пакетот во текот на 24 работни часа.Тестирани пред превозот и 100% работи добро.Одличен за по-продажба на услуги.Тоа е совршено компатибилни со.Копчето Flex Кабел за Xiaomi Mi 4c.Pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.За product1. Висок квалитет на копчето flex кабел замена за Xiaomi Mi 4c.2. Замени скршен или нефункционален еден со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.Предмети се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.

Главните својства