.

QKKE AC Адаптер за Стандардни временски Хоризонт Cmc240 Hx190 Hx268 Hx460 VHF/fm Морски Рачни

QKKE AC Адаптер за Стандардни временски Хоризонт Cmc240 Hx190 Hx268 Hx460 VHF/fm Морски Рачни

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатибилен.Текст : 100 V - 240 V во светот, Сите Производи се CE Уверение.Заштита : во Текот-напон заштита, во текот тековната заштита, кратки-коло заштита.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита. 1 x Префрлување напојување. 12 Месеци гаранција & 30 Дена Гаранција за враќање на Парите & Живот поддршка Услуги на Клиентите.

Главните својства