.

1000LBS Трамвај-políne за Возрасни Деца, 16FT Трамвај-políne со Куќиште, Кошарка Обрачот и Скала - КЗК, ASTM & Хемиски Тест Одобрен, Отворено Семејство Скокање Трамвај-políne за 6 до 8

1000LBS Трамвај-políne за Возрасни Деца, 16FT Трамвај-políne со Куќиште, Кошарка Обрачот и Скала - КЗК, ASTM

DEN 11999.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем Капацитет - максималната тежина капацитет на оваа брануваа е до 1000 LBS. 6-8 децата да скокаат слободно на брануваа.Забелешка : за Да се избегнат повреди предизвикани од страна на нерамна сила, ве молиме бидете сигурни дека еден поддршка точка губење на / еден човек тежина не надминува 150 KG/330 LBS!.Кошарка Обрачот & Скала - Оваа брануваа двојно забава од скокање и снимање активности со дополнителни кошарка обрачот.Не грижете се за брануваа да биде премногу висок или детето не е доволно висока за да оди на брануваа.Оваа брануваа е опремен со скала за да се задоволат потребите на децата на било која возраст.Одлична Отскокнување Извори - 96 КОМПЈУТЕРИ Поцинкуван Извори нуди супериорни и импресивна отскокнување.Цврсто-извиткани извори се наоѓа околу надворешната страна на куќиште нето за дополнителна безбедност.Секоја пролет е направен од челик и е опремен со ' рѓа-отпорни слој за подолг живот.Одличен избор за да го задржи вашето дете активни и да се забавуваат.ШЕСТ U-облик на Нозе - Шест нозе се наредени averagely и собрани под брануваа.Тие нудат доволно стабилност и поддршка за целиот брануваа.U-облик на нозете, исто така може да ги растера многу поголема тежина и да им овозможи на целата брануваа да бидат стабилни.Исто така е полесно да се состави на теренот. 100% Гаранција за квалитет - Еден цел добива сите брануваа делови и без дополнителни алатки потребни за инсталација.Ние обезбедуваме 18 месеци гаранција за нашиот квалитет брануваа.Никакви проблеми, pls ве молиме контактирајте со нас и да ни испратите слика или видео.Ние ќе ви даде брз одговор во рок од 12 часа.

Главните својства