.

Minecraft Creeper Светлина со Службен Creeper Звуци, Напојува Батерија

Minecraft Creeper Светлина со Службен Creeper Звуци, Напојува Батерија

DEN 647.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Светлина со звуци : Нема Minecraft колекција е комплетна без Creeper Светлина што го прави официјалниот Creeper звуци.Едноставно притиснете надолу на Creeper главата за да ја активирате светло и звуци.Minecraft merch : Оваа светлина е инспириран од Creeper, опасна толпа од Minecraft, популарни, pixelated игра.Напојува со 3 x AAA батерии (не се вклучени).Мерки 11cm (4in).Светлината на ноќта : Додадете некои осветлување на вашата домашна декорација без разлика дали тоа е расположението светлина, маса светилка, или nightlight за вашата канцеларија, човек пештера, спална соба, игра соба, кујна, или ноќната.Забава подароци за забава на луѓето : За оние кои се во потрага по кул работи и сите работи geek, луд, и уникатна, ние сме горди да се создаде топ-продажба играчки, чаши, светла, оркестарот, и подароци кои ги прават луѓето насмевка.Официјално лиценцирани стока : се Открие една нова фигура на merch за вашата колекција со нашиот спектар на колекционерски предмети за мажи, жени, фанови, деца, момчиња и девојки кои сакаат поп-културата забава.

Главните својства