.

Motorola Симбол LI4278 бар-код Скенер Безжична со Лулка и USB Кабел

Motorola Симбол LI4278 бар-код Скенер Безжична со Лулка и USB Кабел

DEN 5895.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .На LI4278 зема 1 D бар код за скенирање на следното ниво, дозволувајќи им на работниците да го скенира побрзо и подалеку како што може да се фати буквално секој 1 D бар-код.Изграден за целиот ден и секојдневна употреба, LI4278 нуди cordless слобода со Bluetooth компатибилност.Тоа исто така нуди подобра шифрирање за подобрување на безбедноста и подобро целокупната безжичната изведба.На LI4278 е наназад компатибилен со своите клучни додаток - лулка - која работи со своите братучеди, на LS4278 и DS6878. Супериорен батеријата управување обезбедува најголем број на скенови на наполнетост на батеријата за поддршка на скенирање интензивна апликации.Можете да ги користите во прашливи и влажни средини и тоа може да преживее 6 нога/1.8 m капка.

Главните својства