.

BYER НА МЕЈН, Pangean Едрилица Стол, Вулкан Линија, Сега Делумно се Составуваат, Совршен за Кампување, Појавување на Мебел 38 D X 25 W X 39 H

BYER НА МЕЈН, Pangean Едрилица Стол, Вулкан Линија, Сега Делумно се Составуваат, Совршен за Кампување, Појавување

DEN 1423.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одговара совршено со Кампањата Столици и може да се вклопат четири столици околу масата.Компанијата беше почестен од довербата сместени во своите производи.И rewrote на инструкции.Оваа табела мерки 20"Lx20"Wx22"H, и тежи вкупно 11 кг.Странство натпревар донесе драстични промени на Американскиот пазар.Во 2006 година убава birding производи изработени од керамички stoneware беа додадени на Byer на Мејн каталог.Ние одговори на телефон, 207-866-2171, и ние стоиме зад нашите производи! "Мејн Наследство т најдете повеќе одговора на компанијата да се стави на вашата доверба во.Направена од обновливите извори на тврдо Keruing дрво, таа има тогаш е натопена со масло за екстра заврши.Одговара совршено со Кампањата Столици и може да се вклопат четири столици околу масата.Направена од обновливи Keruing дрво или Еукалиптус Grandis, прашка плажа стол е натопена со масло за дополнителна заштитна заврши и се покриени со атрактивна тешки-тежина полиестер платно.Сето тоа започна во 1880 Byer на Мејн започна како производител на влечки и текстилни производи.Пребарување реден број B00 AZWMRK4 да се најде на оваа табела на .Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош, ние може да ви помогне.Можете дури и може да им се јавам на телефон, на 207-866-2171.Сега делумно се Составуваат.Пребарување реден број B07 GDKM8 H8 да се најде на оваа табела на .Како дел од Byer на Мејн е Pangean линија, овој преклопен дрвени плажа стол ќе одговара на било какви на столици и маси од Pangean колекција.Нашите производи се безбедни и издржливи.Нови производи во 90s In доцните 1990-ти години, Byer на Мејн обединетите со млад претприемач да се донесе прекрасен автентични рачно изработени Бразилецот hammocks на Американскиот пазар.На дрвени преклопен табела дизајн го прави лесно да се свитка до транспорт секаде каде што ќе треба место за да го поставите вашиот стакло на iced чај, или продавница и навивам надвор од патот, кога не.

Главните својства