.

X AUTOHAUX DC 12V Чистка Електромагнетниот Вентил за Пареа во Резервоарот за Чистење Контрола Вентил за Кадилак 2006-2011

X AUTOHAUX DC 12V Чистка Електромагнетниот Вентил за Пареа во Резервоарот за Чистење Контрола Вентил за Кадилак

DEN 707.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дел Број : 12611801. Погодни за : за Кадилак 2005 2006-2011. Директно замени на скршени еден.Бренд Нови Замена На Производот.Ве молиме да го потврдите дел број и vechile модели пред цел.Опис : Brand New Замена На Производот .Дел Број : 12611801 Ова е Не-ОЕМ Производ !Забелешка : ве молиме проверете Одговара за за овој оглас пред да ја Купите.Погодни за : за Buick Енклава 3.6 L 2008for Buick Лакрос 3.6 L 2005-2008for Buick Рандеву 3.6 L 2006for Кадилак CTS 3.6 L 2006-2011for Кадилак SRX ЗА 2,8 L 2010-2011for Кадилак SRX 3.6 L 2006-2009for Кадилак STS 3.6 L 2005-2011for GMC Acadia 3.6 L 2007-2008for Pontiac G8 3.6 L 2008-2009for Pontiac Torrent 3.6 L 2008-2009for Сатурн Outlook 3.6 L 2007-2008for Сатурн Vue 3.6 L 2008-2010 Package Вклучуваат : 1 x Evaporative Чистка Електромагнетниот Вентил.

Главните својства