.

20 Парчиња Општи Хлапак За Чистење Со Четки Замена Двојно Заврши Електрични Хлапак Жилет За Чистење Со Четки Црна

20 Парчиња Општи Хлапак За Чистење Со Четки Замена Двојно Заврши Електрични Хлапак Жилет За Чистење Со Четки

DEN 143.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мини големина, целата должина : околу. 6.2 cm.Материјал : ABS пластика тело, најлон четка жица.Општи хлапак за чистење со четки, одлична за било хлапак.Двојно заврши четка, мини големина, погодно за секојдневна употреба.мини големина, лесно да се носат и продавница, погоден за домашна употреба, совршен за патување употреба.Пакет се вклучени : 20 Парчиња Општи Хлапак Чистење Brushes Color : Black General peplacement двојно заврши електрични хлапак жилет за чистење со четки.

Главните својства