.

16 Мала Елка, Мини Tabletop Божиќ Дрво со 94 Shatterproof Божиќ Украси Топки за Божиќ Украси за Одмор Партија Централен -Теал Сребро.

16 Мала Елка, Мини Tabletop Божиќ Дрво со 94 Shatterproof Божиќ Украси Топки за Божиќ Украси за Одмор Партија

DEN 623.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

TABLETOP БОЖИЌ ДРВОДали сакате да најдете многу различни, креативни и одржување на традиционален дух Божиќ украси декорација?Овие забавни и уникатен мали Новогодишни елки може да се за вас.Shatterproof Божиќ Украсиодличен изглед е мини елка, неправилни аранжман 94 парчиња шарени топки со гарланд покажува дека повеќе уникатен.Две Големини, Различни Бои и Различни Различен Стил (сјајна, мат и сјај).ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : 16" x 7.3" мали Божиќ топки дрво.Тоа е совршена големина за мали малку агли кои треба некои Божиќ дух и е погодна како централен за кафе на маса, прозорецот, мантија или биро.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Tabletop Новогодишни елки се направени од квалитетен PE Пластичен материјал, издржливост е многу повисока отколку на други ПВЦ производи.Ве молиме обрнете внимание на тоа дека потенцијалните падот на златна прав на допир.ПОВЕЌЕ ИЗБЕРЕТЕ : Ние имаме постави на шарени Божиќ украси производи вклучени венци, garlands, мини Новогодишни елки за вашата натпревар, тоа е совршен натпревар!Ве молиме погледнете го опис дел да се видат и купат заедно, да декорирате вашиот дом одеднаш!.Големина : 16 Мерки во.високи со 7.3 во.во дијаметар.Специјален Дизајн : Оркестарот со 94 КОМПЈУТЕРИ топки oranaments и лажен гарланд.Топчиња Големина : 1.2"/3 CM,1.5"/3.7 CM.Различен Стил : Сјајна,Мат и Сјај.Tabletop елка е подготвен да се стави, се пресели или зачувани во вашиот дом и да работат насекаде.Без разлика дали на sideboard, кафе на маса, кујнски контра, дури и покриени отворено локации.

Главните својства