.

Monoprice Мултимедијални Столб Десктоп Монитор Стенд - Медиум, 25.6 x 11.0 Инчи, чисто Стакло - Workstream Колекција

Monoprice Мултимедијални Столб Десктоп Монитор Стенд - Медиум, 25.6 x 11.0 Инчи, чисто Стакло - Workstream Колекција

DEN 1564.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Даде дополнителна полица или се подигне вашиот монитор за удобно висина со овој пластовидно стаклена полица за компјутерски монитор, лаптоп компјутер, дома аудио опрема, или нешто друго што треба рамна површина.Оваа прекрасна 8мм јасно стаклена полица мерки 25.6 x 11.0 (650 x 280 mm), и одговара на било оркестарот.Тоа има максимална тежина капацитет од 80 кг.Објектот сега се тестирани за 80lbs Макс и не 22lbs како што е наведено во упатството.Квалитетот на Фер Цена : Monoprice е солиден дизајн и ригидна контрола на квалитет стандарди се испорача висококвалитетни производи на фер цени.Сервис и Поддршка : никогаш не Сте на свој, со Monoprice производи!Имаме целиот тим на пријателски и познавања техничари располагање да одговориме на вашите прашања, и пред и по купувањето.Даде дополнителна полица или се подигне вашиот монитор за удобно висина со овој пластовидно стаклена полица за компјутерски монитор, лаптоп компјутер, дома аудио опрема, или нешто друго што треба рамна површина.Оваа прекрасна 8мм Јасно Стаклена полица мерки 25. 6" x 11. 0" (650 x 280 mm), и одговара на било оркестарот.Тоа има максимална тежина капацитет од 80 кг.Објектот сега се тестирани за 80lbs Макс и не 22lbs како што е наведено во упатството.

Главните својства