.

Училница Правила Постер - Училница Очекувања за Основно, Средно и Средното Училиште - Ламинат, 17 x 22 Инчи

Училница Правила Постер - Училница Очекувања за Основно, Средно и Средното Училиште - Ламинат, 17 x 22 Инчи

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

✔️ УЧИЛНИЦА ПРАВИЛА постер поставува очекувања за однесувањето на учебната година. ✔️ ПОТТИКНЕ одговорност, почит, и љубовта на учење во вашата училница. ✔️ ИДЕАЛЕН ЗА СИТЕ УЧИЛНИЦИ - Совршени за основно, средно и средното училиште училници. ✔️ ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ - 100# ги покрие сјајна хартија.Ламинат со 3 мили дебели ламинатни со работ заштитени аглите за да се обезбеди трајност, Направени во САД. ✔️ ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА на ПОСТЕР - Мерки 17 x 22 инчи.Совршен за основно, средно и средното училиште на училници, ова мотивациони постери ги охрабрува студентите да се однесуваат во една почитувана начин, се однесува одговорно, верувам во себе и да уживаат во учењето.Повеќе од вашиот просек ѕид декорација, овој колоритен постер ќе поттикнува училница совршена средина за учење и личен развој.Заштедите пари кога ќе купите 2 пакет!Внесете B07 NZYHV72 во вашиот полето за пребарување.

Главните својства