.

Амазон Essentials Мажите Долги Ракави Редовни-одговара на Повик Poplin Кошула

Амазон Essentials Мажите Долги Ракави Редовни-одговара на Повик Poplin Кошула

DEN 272.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Овој класичен, разновиден кошула обезбедува чиста, buttoned-up изгледа совршен за секоја прилика.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.

Главните својства